مقررات عمومی نمایشگاه

چنانچه در ساعات اولیه روز اول ثبت نام سالن‌های تحت پوشش توسط مشارکت‌کنندگان تكميل گردد، برگزارکننده مسئولیتی در قبال درخواست‌های دریافتی به دليل تأخير در ثبت نام متقاضيان نخواهد داشت.

برگزارکننده حق پذیرش یا رد فرم‌های درخواستی مشارکت را برای خود محفوظ می دارد.

مشارکت کننده بدون کسب موافقت برگزارکننده، مجاز به واگذاری غرفه تخصیصی به اشخاص ثالث نمی باشد.

مشارکت‌کنندگانی که مایل‌اند به نحوی کارکرد ماشین آلات خود را به صورت عملی نمایش دهند باید قبلا" با اعلام کتبی و تكميل فرم درخواست برق به برگزارکننده موافقت ستاد را کسب و میزان برق مصرفی مورد نياز خود را به اطلاع برگزارکننده برسانند، در هر حال مشارکت‌کننده مسئول جبران کلیه خسارات ناشی از کارکرد ماشین آلات خود به اشخاص ثالث و یا برگزارکننده نمایشگاه می باشد.

صاحبان ماشین آلات سنگین در زمان ثبت‌نام موظف به هماهنگی کامل برای نحوه حمل ماشین آلات به غرفه مربوطه تا یک هفته قبل از افتتاح نمایشگاه می باشند،در غیر اینصورت چنانچه امکان انتقال دستگاه مربوطه به محل غرفه فراهم نباشد مسئولیتی بر عهده برگزارکننده نخواهد بود.

نگهداری کلیه وسایل اضافی، کارتن، صندوق، انباشت مواد اشتعال زا در داخل غرفه و سالن ممنوع مي باشد و باید توسط شرکت کننده از محوطه نمایشگاه خارج گردد. در صورت نیاز به استفاده از مواد اشتعال زا برای فعالیت‌های نمایشی، مشارکت‌کننده باید با کارشناسان رسمی اداره آتش نشانی مستقر در نمایشگاه هماهنگی نموده و مجوز کتبی دریافت نمایند.

 فروش کالاهای ارائه شده در غرفه‌ها و در دوران برگزاری نمایشگاه ممنوع است. این موضوع مشمول نشریات و مجلات گوناگون نیز می شود. مذاکره و انعقاد قرار داد فروش در دوران نمایشگاه بلامانع بوده لیکن انتقال کالا به خارج از غرفه پیش از اتمام نمایشگاه ممنوع است.

مشارکت‌کنندگانی که بناء به تشخیص برگزارکننده(با توجه به مدارک ارسالی توسط مشارکت کننده) مشکوک به شمول تعرفه ارزی می‌باشند، بنا به درخواست برگزارکننده می بایست هزينه غرفه خود را به صورت يك فقره چک به تاریخ روز ثبت‌نام و بدون درج واژه ضمانت در وجه مؤسسه مطالعات راهبردی سدید صادرو تحویل برگزارکننده نمایند. بدیهی است در صورت تشخیص کارشناسان شرکت نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب نسبت به ارزی بودن غرفه، برگزارکننده مجاز به نقد کردن چک مذكور می باشد.

درطراحی کل نمایشگاه(فضای سرپوشیده وباز) وتخصیص غرفه‌ها به مشارکت‌کنندگان، برگزارکننده با حفظ مصالح عمومی نمایشگاه و نیز حقوق سایر شرکت‌کنندگان دارای اختیار تام بوده و مشارکت‌کننده نمی تواند نسبت به محل اختصاص یافته اعتراضی داشته باشد.

با توجه به محدودیت سالن‌ها از جهت انطباق با درخواست کلیه شرکت‌کنندگان، اختیار کامل جانمایی با برگزارکننده بوده و برگزارکننده مجاز می باشد تا متراژ مورد درخواست متقاضي را تا چند متر افزایش يا کاهش دهد و این موضوع از طرف شرکت‌کنندگان مورد قبول می باشد.

حجاب: براساس مقررات شرکت نمایشگاه‌های بین المللی. شهر آفتاب، رعایت حجاب و حفظ شئونات اسلامی در طول مدت نمایشگاه الزامیست و در صورت عدم رعایت قوانین توسط شرکت‌کنندگان یا پرسنل آنان، برگزارکننده نمايشگاه و یا مسئولین شرکت نمایشگاه‌هایبین المللی.شهر آفتاب مجاز به جلوگیری از ادامه فعالیت شرکت‌کننده و یا هر اقدام قانونی دیگر می باشند.

استاندارد: کلیه کالاهای قابل ارائه در غرفه‌ها در صورتیکه مشمول قانون دریافت گواهینامه استاندارد اجباری باشند، رعایت این قانون در مورد آن الزامی و برگزارکننده و یا سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و نمایندگان آنان می توانند از ارائه کالاهای بدون ارائه گواهینامه استاندارد در غرفه مربوطه جلوگیری نموده و یا اقدام به تعطیلی فعالیت غرفه مذکور نمایند. بدیهی است در این صورت خسارتی از طرف برگزارکننده به شرکت کننده پرداخت نخواهد شد.

نحوه پرداخت:

مشارکت‌کننده باید پس از دریافت پيش فاكتور از سوی برگزارکننده، نسبت به پرداخت 100% کل هزینه مشارکت و خدمات نمایشگاهی اقدام و هزينه مربوطه را به حساب برگزارکننده نمایشگاه واريز و نسبت به تكميل فرم ثبت‌نام و ارائه مدارک مورد نياز به ستاد برگزاری نمایشگاه تحویل نمایند. هزینه تجهیزات اضافی، خدمات و تسهیلات مورد نیاز نیز می باید بلافاصله پس از سفارش تجهیزات یا خدمات پرداخت گردد.

زمان تحويل غرفه، حمل كالا و غرفه آرايي

تحويل غرفه به مشاركت‌كنندگاني كه داراي ساخت و ساز نمي باشند و غرفه با تجهيزات درخواست نموده‌اند، حداكثر یک روز قبل از افتتاح نمایشگاه انجام ميشود.

زمان تعيين شده براي چيدمان كالاها روز قبل از افتتاح نمایشگاه تعيين شده است. (ساعت10 لغايت 17)

از قراردادن كالا در خارج از حريم غرفه، به ويژه در راهروها خودداري فرماييد.

حضور نمايندگان غرفه‌ها نيم ساعت قبل از شروع كار نمايشگاه و نيم ساعت بعداز اتمام وقت روزانه نمايشگاه در غرفه ها ضروري است.

به منظور تشخيص نمايندگان معرفي شده و تسهيل در ورود و خروج آنها، الصاق كارت شناسايي ضروري است.

در صورت مفقود شدن هر گونه شيئي از داخل غرفه مراتب را سريعاً به صورت كتبي و با ذكر مشخصات دقيق كالاهاي مفقود شده به مسئول سالن اعلام فرماييد.

نظر به اينكه در دوران برگزاري نمايشگاه هر روز رأس ساعت 30/8 صبح درب سالن‌ها به منظور انجام امور نظافت باز خواهد شد، توصيه مي‌نماييم كه يك نماينده رأس ساعت مشخص شده در محل غرفه حضور داشته باشد.

نحوه محاسبه هزينه اجاره غرف و خدمات جنبي آن بر حسب ريالي و ارزي چگونگي عرضه و نمايش كالا و تبليغ آن:

1ـ در صورتي كه نمايش كالا توسط واحد توليدي صنعتي( داراي پروانه بهره برداري) گواهي فعاليت صنعتي و كارت شناسايي گارگاه معتبر و يا واحد توليدي صنفي( داراي پروانه صنفي توليدي) صورت گيرد با نشان يا نام شركت ايراني تبليغ شود كالا ايراني محسوب و هزينه‌ها به صورت ريالي دريافت ميگردد.

تبصره 1: كليه كالاهایي كه با مشخصات مندرج در بند فوق در مناطق آزاد تجاري توليد و ارائه مي‌گردند ايراني محسوب و هزينه‌ها بصورت ريالي دريافت خواهد شد.

تبصره 2: كالاهايي كه در داخل كشور و مناطق آزاد توليد و با نشان و برند خارجي تبليغ گردند هزينه‌هاي مربوطه بصورت 70% ريالي و 30%  ارزي محاسبه خواهد شد.

تبصره 3: كالاهايي كه با نشان و برند خارجي و بر اساس سرمايه‌گذاري مشترك‌شركت‌هاي خارجي در ايران توليد مي‌گردد با ارائه مجوزهاي مربوطه از سوي وزارت امور اقتصادي و دارائي و مصوبه هيات دولت،ريالي محاسبه خواهد شد.

2ـ كالاهاي توليدي ايراني كه تحت ليسانس كشورهاي خارجي معرفي مي‌گردند، در صورتيكه با نام شركت‌هاي ايراني كه در ايران به ثبت رسيده باشند معرفي و تبليغ شوند، كليه هزينه‌هاي مترتبه مشاركت در نمايشگاه‌ها بصورت ريالي محاسبه و دريافت خواهد شد.

3ـ كالايي كه مستقيماً در خارج توليد شده و به نام خارجي معرفي مي‌گردد، كلاً به صورت ارزي محاسبه مي‌شود.( نحوه ورود كالا به داخل كشور ملاك نخواهد بود.)

4ـ عرضه كالاي خارجي مشابه داخلي آن در غرف داخلي، صرفاً به منظور مقايسه با توليد داخلي خود به صورت نمونه، (با ارائه پروانه بهره برداري اعم از صنعتي يا صنفي توليدي از مراجع ذيربط ) هزينه‌هاي مشاركت به صورت ريالي محاسبه و دريافت خواهد شد.

5ـ نمايش ماشين آلات خارجي صرفاً به عنوان ابزار كار در ارتباط با نمايش نوع فعاليت ‌شركت‌كننده در صورتي كه نشان و برند شركت خارجي آن قابل رؤيت نباشد، ريالي محسوب ميشود.

کتاب رسمی نمایشگاه، کارت شناسایی و پارکینگ:

مشارکت‌کننده جهت درج اطلاعات شرکت خود و مشخصات کامل کالای نمایشی، در کتاب رسمی نمایشگاه، به دو زبان فارسی و انگلیسی، باید فرم مربوطه را تکمیل و همزمان با ثبت‌نام نمايشگاه همراه با فیش پرداخت هزینه آگهي به برگزارکننده تسلیم نماید.

مشارکت‌کنندگان باید فرم‌های مربوط به درخواست کارت شناسایی را حداكثر تا 15 روز قبل از افتتاح نمایشگاه، تکمیل و به همراه یک قطعه عکس 4x3 از پرسنلی که در غرفه حضور خواهند داشت، به برگزارکننده تسلیم نمایند. تعداد کارت شناسایی و پارکینگ متناسب با متراژ تحت پوشش غرفه شرکت‌کننده خواهد بود.

در طول برگزاری نمایشگاه، حمل و نقل لوازم مورد نیاز مشارکت‌کننده و همچنین مواد غذایی به داخل محوطه نمایشگاه فقط صبح‌ها از شروع کار نمایشگاه امکان پذیر است. در ساعات برگزاری نمایشگاه، تردد خودروی مشارکت‌کننده در محوطه نمایشگاه ممنوع است.

چگونگي عرضه كاتالوگ, بروشور, پوستر, نصب تابلو و غيره به منظور تبليغ کالا:

وسایل تبلیغاتی مشارکت‌کننده باید در محدوده غرفه اختصاص یافته ارائه شود، نصب هر گونه وسایلتبلیغاتی، پلاکارد، پس از کسب موافقت کتبی ازبرگزارکننده و پرداخت هزینه‌های مربوطه امکان پذیر می باشد.

برگزارکننده مجاز به انجام عکسبرداری و فیلم برداری ازغرف نمایشگاهی می باشد.                                                          

انجام هر گونه تبلیغات در محوطه نمایشگاه و خارج از غرفه‌های اختصاصی مشارکت‌کننده، پس از هماهنگی و کسب مجوز از ستاد برگزاری نمایشگاه و پرداخت هزینه‌های مربوطه مجاز می باشد.

هرگونه عکسبرداری یا فیلم برداری از محوطه نمایشگاه و داخل غرفه شركت‌كننده پس از کسب مجوز از برگزارکننده نمایشگاه مجاز می‌باشد. بديهي است عكسبرداري و فيلمبرداري از ساير غرف ممنوع است.

شركت‌كنندگان بايستي براي انجام هرگونه تبليغات محيطي و محاطي مراتب رابا برگزاركننده نمايشگاه هماهنگ نمايند.

خروج کالا:

خروج کالا از محو كالاطه نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب در طول مدت برگزاری نمایشگاه ممنوع است لذا مشارکت‌کنندگان، از آوردن اقلام غیر ضروری اجتناب نمایند.

در پایان نمایشگاه، مشارکت‌کننده فقط با پرداخت کلیه صورت حساب‌ها و اخذ تأئیدیه تسویه حساب نهایی می‌تواند کالای خود را از داخل سالن محل نمایش و محوطه نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب خارج نماید. لذا خروج شركت‌كنندگاني كه افزايش متراژ داشته و يا غرفه را بصورت دو طبقه طراحي و ساخت نموده‌اند و يا خسارت و تخلفي در رعايت قوانين و مقررات نمايشگاهي داشته‌اند، قبل از تسويه حساب كامل با برگزاركننده امكان‌پذير نمي‌باشد، لذا خواهشمند است ترتيبي اتخاذ فرمايند كه تا قبل از روز پاياني نمايشگاه نسبت به تسويه حساب با ستاد برگزاري نمايشگاه اقدام شود تا از بروز مشكلات متصوره جلوگيري شود.

مشارکت‌کنندگان باید حداکثر تا یک روز پس از پایان نمایشگاه نسبت به بسته بندی، خروج کالا و تخلیه غرفه‌های اختصاصی خود اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم توجه به این نکته و پس از پایان مهلت مقرر، برگزارکننده رأسا به تخلیه غرفه اقدام نموده و در خصوص هزینه‌های انبارداری، خسارت وارده و یا فقدان کالا هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

ضوابط انصراف از مشارکت و یا کاهش فضای رزرو شده:

 کاهش متراژ و یا انصراف از مشارکت می‌باید حداقل تا 20 روز قبل از افتتاح نمایشگاه رسماً و بصورت مکتوب به برگزارکننده اعلام گردد در اینصورت پس از کسر 25% از مبالغ واریزی، برگزارکننده نسبت به استرداد 75% مابقی اقدام خواهد نمود.

در فاصله زمانی کمتر از 20 روز تا زمان افتتاح، به هیچ‌وجه درخواست انصراف پذیرفته نخواهد بود و در صورت عدم استفاده از غرفه تخصیص یافته در نمایشگاه هیچگونه وجهی مسترد نشده و برگزارکننده مجاز می‌باشد غرفه مربوطه را در صورت عدم استفاده متقاضی اولیه به سایرین واگذار نماید. لذا از شرکت‌کنندگان محترم تقاضا دارد قبل از ثبت‌نام تمامی جوانب و شرایط کاری خود را بدرستی سنجیده و پس از حصول اطمینان از امکانات و مقدورات خود نسبت به مشارکت در نمایشگاه اقدام نمایند تا از بروز مسائلی که بر روند اجرایی نمایشگاه بویژه در روزهای نزدیک به افتتاح آن، تاًثیر منفی باقی می‌گذارد جلوگیری شود.

شرکت‌کنندگانی که درفاصله زمانی کمتراز20 روزبه افتتاح نمایشگاه ثبت‌نام نموده‌اند نيز درصورت انصراف مشمول بند فوق خواهند بود.

چنانچه غرفه، شركت‌كننده با تجهيزات بوده و بر اين اساس هزينه مشاركت را به ستاد برگزاري پرداخت نموده باشد و در فاصله کمتر از 20 روز به افتتاح نمایشگاه تصميم به تغيير غرفه به صورت بدون تجهيزات نمايند، هيچ گونه وجهي به وي مسترد نخواهد شد.

ساخت، آماده سازی و آرایش غرفه:

نظر به اینکه زمان تحویل سالن تا افتتاح نمایشگاه حدود 3 روز فرصت باقی ست، برگزارکننده مجاز است بنا به تشخیص خود فقط به غرفه‌هایی مجوز ساخت و ساز بدهد که طرح آنها قابل اجراء و با سیستم‌های پیش ساخته بوده و حداکثر در مدت تعیین شده ساخت و ساز پایان یابد.

کلیه عملیات ساخت اسکلت غرفه‌ها نظیر جوشکاری، نجاری و غیره در داخل سالن‌های نمایشگاه ممنوع و قطعات لازم برای ساخت غرفه‌ها بايد بصورت آماده جهت مونتاژ و نصب وارد سالن نمایشگاهی گردند.

آماده سازی و چیدمان کالا باید 24 ساعت قبل از افتتاح نمایشگاه تکمیل و به اتمام رسیده باشد و کلیه وسایل اضافی و صندوق‌های خالی از محوطه نمایشگاه خارج شده باشد. در غیر اینصورت شرکت‌کننده موظف است به ازاء هر ساعت دیر کرد مبلغی را بعنوان خسارت که از سوی برگزارکننده تعیین می‌شود پرداخت نماید.

موکت: پس از آماده سازی و مفروش شدن سالن‌ها تردد انواع خودرو در داخل سالن‌ها و روی موکت ممنوع است .بدیهی است در صورت عدم توجه به اين مورد، پرداخت هزینه خسارت بر عهده مشارکت‌کننده خواهد بود.

نقشه‌هاي اجرائي وساخت غرفه‌هايي كه توسط مشاركت‌كننده اجراء مي‌شوند(غرفه بدون تجهيزات) بايد به تائيد ستاد برگزاري نمايشگاه برسد، ضمناً حداكثرزمان ارائه نقشه به ستاد12روزقبل ازافتتاح نمایشگاه مي‌باشد، دراين خصوص دریافت وتكميل فرم‌هاي مربوطه از ستاد برگزاری نمایشگاه توسط طراح شركت‌كنندگان ضروري است. نقشه‌هايي كه بعد از تاريخ مقرر ارائه شوند مورد تأييد واقع نخواهند شد.

شركت‌كنندگاني كه مايل‌اند از ارتفاع بيش از  5/2  متر براي ساخت و تزئين غرفه استفاده نمايند مي‌بايد تأييديه لازم را از ستاد اخذ و نقشه پيشنهادي خود را به واحد فني شركت سهامي نمايشگاه‌ها تسليم و پس از موافقت اقدام نمايند.

حداكثر ارتفاع غرفي كه ساخت و ساز دارند در سالن‌های تحت پوشش این نمایشگاه حداکثر چهارمتر با كف سازي مي‌باشد.

واحد فني برگزاركننده نمايشگاه و مديريت طراحي و غرفه آرائي شركت سهامي نمايشگاه‌ها براساس اصول نمايشگاهي حق انجام هرگونه تغييري را كه لازم بدانند در طرح‌هاي ارائه شده دارا مي‌باشند. در صورت عدول از تغييرات داده شده مديريت طراحي و غرفه آرائي شركت سهامي نمايشگاه‌ها نسبت به تغيير و تخريب ساخت و ساز غرفه اقدام و هزينه‌هاي مربوطه از شركت‌كننده اخذ مي‌گردد.

كليه عمليات اجرايي و آماده سازي غرفه(ساخت و ساز) بايد 24 ساعت قبل از افتتاح نمايشگاه به اتمام برسد به گونه‌اي كه غرفه قابل بهره برداري باشد و كليه عمليات چيدمان كالا نيز 24ساعت قبل از افتتاح نمايشگاه به اتمام برسد به صورتي كه نياز به هيچگونه اقدامي تا زمان افتتاح نمايشگاه نداشته باشد. قابل ذكر است كه متخلفين به ازاي هر ساعت اضافه حضور در غرفه موظفند مبلغ 000ر000ر2 ريال به عنوان ديركرد به برگزاركننده نمايشگاه پرداخت نمايند.

شركت‌كنندگاني كه مايل هستند راساً غرفه‌سازي نمايند، مي‌بايست پيش از اجراي غرفه‌سازي نسبت به معرفي غرفه ساز و ارائه نقشه‌هاي اجرائي جهت اخذ تأييديه از ستاد برگزاري اقدام و ملزم به سپردن مبلغ 000ر000ر10 ريال جهت غرفه‌ها از 18 تا 50 متر مربع، مبلغ 000ر000ر15 ريال جهت غرفه‌ها از 51 تا 100 متر مربع، مبلغ 000ر000ر20 ريال جهت غرفه‌ها از 101تا 200 متر مربع و مبلغ 000ر000ر25 ریال جهت غرفه‌های از 201 متر مربع به بالا به صورت چک تضمین شده بانکی در وجه شرکت بعنوان تضمين جمع‌آوري تجهيزات غرفه‌سازي، خسارت احتمالي و عدم رعايت قوانين و مقررات امور طراحي و غرفه آرايي مي‌باشند. چنانچه اجراي غرفه‌سازي با اخذ تائيديه به صورت دو طبقه انجام گيرد، شركت‌كننده ملزم به پرداخت متراژ تحت پوشش طبقه دوم بر اساس 50 درصد قيمت تعرفه اعلام شده مي‌باشند.

حوادث غیر قابل پیش بینی:

در صورت بروز وقايع پيش بيني نشده( فورس ماژور) مانند: جنگ، زلزله، سيل، آتش‌سوزي و یا هرگونه حوادث غیر پیش‌بینی شده دیگری كه منجر به لغو يا تغيير زمان و مكان نمايشگاه گردد، 50درصد از وجوه واريزي بابت هزينه‌هاي پرداخت شده نمايشگاهي كسر و مابقي به شركت‌كنندگان، مسترد مي‌گردد. ضمناً مفاد مجوز برگزاری نمایشگاه توسط شرکت‌کننده رؤیت گردیده است.

توافقات:

هرگونه توافق دیگری که باید فی مابین شرکت‌کننده و برگزارکننده نمايشگاه صورت گیرد باید مکتوب و ممهور به مهر و امضاء طرفین باشد و هرگونه توافقات شفاهي مورد قبول نمي‌باشد.

سایر قوانین ومقررات نمایشگاه‌ها

شركت‌كنندگان داخلي به هيچ وجه مجاز به نمايش كالاها و محصولات خارجي و يا استفاده از پوستر،بروشور، عكس، فيلم و كاتالوگ خارجي و نام شركت خارجي نمي‌باشند. در صورت عدم رعايتاين نكته شركت‌كننده ملزم به پرداخت اجاره بهاء غرفه بصورت ارزي و براساس تعرفه بخش خارجي نمايشگاه، مي‌باشد.

مشاركت در اين نمايشگاه تابع مقررات و شرايط عمومي نمايشگاه‌ها تدوين شده توسط شركت سهامي نمايشگاه‌هاي بين المللي شهر آفتاب و برگزاركننده نمايشگاه مي‌باشد.

تكميل و ارسال فرم‌هاي در خواست مشاركت و همچنين فرم‌هاي ثبت‌نام توسط متقاضي هيچگونه تعهدي براي برگزاركننده نمايشگاه جهت رزرو غرفه ايجاد نمي‌نمايد، بديهي است ثبت‌نام قطعي پس از پرداخت 100% هزينه‌هاي غرفه قابل قبول مي‌باشد و چنانچه تا آن زمان فضاي خالي در سالن‌هاي نمايشي موجود باشد فضاي درخواستي در اختيار شركت‌كننده قرار خواهد گرفت.

متراژ نهايي غرفه پس از تكميل و ساخت غرفه مشخص مي‌گردد و مشاركت‌كننده موظف است براساس متراژ اعلام شده نسبت به تسويه حساب با برگزاركننده اقدام نمايد و هيچگونه اعتراضي نسب به كاهش و يا افزايش غرفه خود را نخواهد داشت.

در صورت عدم پرداخت به موقع هزينه‌هاي مشاركت، غرفه داران مجاز به تخليه غرفه و كالاي خود نبوده و حق هرگونه پيگيري قانوني براي برگزاركننده محفوظ و هرگونه توافقي ميان شركت‌كننده و برگزاركننده تنها درصورتي معتبر است كه بصورت مكتوب و امضاء شده به تأييد طرفین برسد.

ارائه كپي پروانه بهره برداري، توليد،ثبت‌نام تجاري كالاهاي توليدي درروزنامه رسمي واداره ثبت شركت‌ها، گواهي استاندارد، تراكت، بروشور، كارت ويزيت و يا هرگونه موارد تبليغاتي كه متقاضي در غرفه ارائه خواهد نمود مي‌بايد درزمان تحويل فرم‌هاي تكميل شده ثبت‌نام به ستاد برگزاري نمايشگاه تحويل گردد.(الزامي است.)

تعيين محل غرفه‌ها و نحوه واگذاري آنها تماماً برعهده برگزاركننده است، لذا متقاضي نمي‌تواند در روزهای پایان ثبت‌نام، مكان خاصي را انتخاب نموده و يا از قبول مكان تخصيص يافته امتناع ورزد.

کلیۀ کسورات قانونی مشارکت در این نمایشگاه از قبیل بیمه ومالیات تکلیفی برعهدۀ شرکت‌کنندگان محترم می‌باشد.

در صورت نياز به ممهور نمودن کارت‌های دعوت بازدید از نمایشگاه بيش از حد مجاز تعيين شده می‌بایست جهت ممهور نمودن هر كارت دعوت مبلغ2/000/000ريال به ستاد برگزاري نمايشگاه پرداخت شود.

مسئوليت مراقبت و محافظت از غرفه و وسايل آن در ساعت برپايي نمايشگاه و ايام قبل از افتتاح و بعد از اختتام نمايشگاه بر عهده شركت‌كننده مي‌باشد، لذا پس از پايان كار روزانه نمايشگاه در ساعت غير بازديد كه دربهاي سالن‌ها قفل و پلمپ مي‌گردد مسئوليت حراست از غرفه‌ها بر عهده انتظامات نمايشگاه خواهد بود. ضمناً از شركت‌كنندگان تقاضا مي‌گردد از ورود هرگونه كالاي باارزش به غرفه از قبيل: تلويزيون، ويدئو، دوربين فيلمبرداري، عكاسي، كامپيوتر، لپ تاپ، تلفن همراه و ... از قبل از افتتاح تا روز تخليه نمايشگاه به غرفه جداً خودداري نمايند، در غير اين صورت مسئوليت حفظ و نگهداري اين گونه كالاها بر عهده شركت‌كنندگان مي‌باشد. ستاد برگزاري نمايشگاه در اين خصوص هيچگونه مسئوليتي ندارد.

غرفه درفضاي باز و يا در داخل سالن به صورت بدون تجهيزات(زمين خالي) است، لذا هيچ‌گونه امكاناتي را شامل نمي‌گردد و شركت‌كنندگان در اين بخش از نمايشگاه ملزم به تجهيز غرفه خود اعم از برق، غرفه‌سازي، موكت و .... مي‌باشند.

در صورتی‌که شرکت‌کنندگان بخواهند نسبت به درج اطلاعات اضافی( مانند، اسامی تعدادی از نمایندگی‌های تجاری خارجی ویا ایرانی) در کتاب نمایشگاه اقدام نمایند، می‌بایست به ازا هر شرکت مبلغ 2/000/000 ریال به ستاد برگزاری نمایشگاه پرداخت نمایند.

قوانين و مقررات عمومي مشاركت در نمايشگاه‌هاي بين المللي مطالعه و مورد تایید می‌باشد.

از همكاري كليه شركت‌كنندگان صميمانه تشكر و قدرداني مي‌نماييم و توفيق اين عزيزان را در راه خدمت به جمهوري اسلامي ايران از خداوند منان خواهانيم.

كليه قوانين و مقررات عمومي مشاركت در نمايشگاه‌هاي بين المللي مطالعه و مورد تأييد قرار گرفت.

 

  • آیتمی یافت نشد